top of page

út 30. 5.

|

Jihlava

Velká konference regenerativního zemědělství

První ročník Velké konference regenerativního zemědělství je určen všem zemědělcům, kteří se o tento směr začínají zajímat nebo už jej praktikují na svých polích. Akce se bude konat za účasti významných osobností ze zemědělské praxe.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Velká konference regenerativního zemědělství
Velká konference regenerativního zemědělství

Čas a místo

30. 5. 2023 8:00 – 17:15

Jihlava, Havlíčkova 5625/28, 586 01 Jihlava, Česko

O události

První ročník Velké konference regenerativního zemědělství je určen všem zemědělcům, kteří se o tento směr začínají zajímat nebo už jej praktikují na svých polích. Akce se bude konat za účasti významných osobností ze zemědělské praxe, kteří vás v diskuzích budou seznamovat s aktuálními výzvami a přístupy.

Z hostů se můžete těšit třeba na Sarah Singla, která na své rodinné farmě praktikuje regenerativní zemědělství již více jak 40 let. Díky svým dlouholetým zkušenostem vás seznámí hlavně s praktickou stránkou a také vám poradí, jak využít nové dotační politiky ve váš prospěch.

Dalšími hosty bude i půdní mikrobiolog Jaroslav Záhora nebo Václav Brant, který vám poodhalí inovativní technologie v oblasti meziplodin a podsevů. Závěrem se na konferenci setkáte i s našimi interními odborníky, kteří vám představí, jaká řešení nabízíme v rámci regenerativního zemědělství a také vám představíme zkušenosti našich zákazníků z praxe.

Skrz limitovaný počet míst je nutná registrace, která je možná do 24. 5. 2023 a můžete ji provézt ZDE.

Pozvánku na akci naleznete ZDE.

Vstupenky na konferenci stojí 600 Kč a platbu provedete ZDE.

Sdílet událost

bottom of page