top of page

čt 30. 3.

|

Hotel u Crlíků

Školení: Regenerativní zemědělství v praxi a jak s ním začít

Zveme na dvoudenní seminář, který se věnuje přípravě na přechod na regenerativní způsob hospodaření a zdravé půdě. Školení je součástí programu EIT Food the Regenerative Agriculture Revolution a pro účastníky je zcela zdarma.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Školení: Regenerativní zemědělství v praxi a jak s ním začít
Školení: Regenerativní zemědělství v praxi a jak s ním začít

Čas a místo

30. 3. 2023 9:30 – 31. 3. 2023 14:00

Hotel u Crlíků, Palackého 4, 664 17 Tetčice, Česko

O události

Proč přijít?

Cílem praktického dvoudenního programu je připravit vás, zemědělce, na přechod na konzervační a rehabilitační přístup k vašim zemědělským systémům. Naučíte se, jak přirozeně zvyšovat úrodnost, začít obnovovat poškozenou půdní strukturu, vracet život do půdy a vnímat zemědělský podnik jako celistvý, vysoce integrovaný zemědělský ekosystém. Dozvíte se, jak vypadá správný plán přechodu na regenerativní zemědělství, který zahrnuje mimo jiné územní a osevní plánování, finanční plánování a ekologický monitoring. Druhý den probíhá v úzké spolupráci s DVP Agro a.s. a nabídne polní ukázky. Účast v programu není podmíněna partnerstvím či uzavřením smlouvy s projektem Carboneg.

Kdo se může registrovat?

Zemědělci a zástupci zemědělských podniků, kteří hospodaří minimálně na 10 hektarech. Zájemci o zavádění regenerativního zemědělství, zejména uplatňování principů v rostlinné výrobě v konvenčním či ekologickém režimu. Školení se nemohou účastnit zemědělci, kteří již absolvovali školení v roce 2022.

Sdílet událost

bottom of page