top of page

út 27. 2.

|

Praha-Suchdol

Seminář: "Krávy a emise – mýty a fakta" v Praze a Brně

Českomoravská společnost chovatelů, a.s., inseminační firmy MTS a World Wide Sires a chovatelské svazy skotu vás ve spolupráci s Českou zemědělskou univerzitou v Praze a Mendelovou univerzitou v Brně zvou na dva semináře "Krávy a emise – mýty a fakta".

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Seminář: "Krávy a emise – mýty a fakta" v Praze a Brně
Seminář: "Krávy a emise – mýty a fakta" v Praze a Brně

Čas a místo

27. 2. 2024 10:00 – 29. 2. 2024 13:30

Praha-Suchdol, Kamýcká 129, 165 00 Praha-Suchdol, Česko

O události

Českomoravská společnost chovatelů, a.s., inseminační firmy MTS a World Wide Sires a chovatelské svazy skotu vás ve spolupráci s Českou zemědělskou univerzitou v Praze a Mendelovou univerzitou v Brně zvou na dva semináře "Krávy a emise – mýty a fakta", na kterých vystoupí odborník na kvalitu ovzduší v zemědělství, ustájení a chov hospodářských zvířat prof. Frank Mitloehner, kterého doplní Dr. Steve Winnington.  Brněnský seminář se uskuteční v univerzitní aule Mendelu v úterý 27.2.2024, pražský v aule ČZU o dva dny později 29.2.2024. Termín uzávěrky přihlášek je 23.2.2024.

Online registrační formulář zde: 

Brno 27.2.2024 

Praha 29.2.2024

FRANK MITLOEHNER je profesorem a předním odborníkem na kvalitu ovzduší na katedře zootechniky Kalifornské univerzity v Davisu. Magisterský titul v oboru živočišné výroby a zemědělského inženýrství získal na univerzitě v Lipsku v Německu a doktorský titul v oboru živočišné vědy na Texaské technické univerzitě. Působí jako ředitel centra CLEAR, které se zabývá výzkumem ovzduší a klimatu. Celkově se zabývá výzkumem, který má přímý vztah k pochopení a zmírnění emisí z chovů hospodářských zvířat, jakož i důsledků těchto emisí pro lidské zdraví.  

STEVE WINNINGTON vyrostl na rodinné mléčné farmě ve Velké Británii. Po absolvování Broomfield College of Agriculture s vyznamenáním pracoval Steve na pozicích manažera v progresivních stádech dojnic v několika různých zemích světa. Steve se aktivně podílí na činnosti v oblasti inseminace skotu již více než 30 let. Během své kariéry Steve pracoval ve více než 30 různých zemích v Evropě, na Středním východě a v Asii.

Další informace ZDE.

Sdílet událost

bottom of page