top of page

út 30. 1.

|

Praha-Suchdol

Konference Živá krajina 2024

Konference přinese nabitý program, řadu zážitků a cenných setkání. Letošním podtitulem konference je "regenerativní zemědělství jako klíčový nástroj v boji se suchem". O vodě, prevenci eroze či své vlastní regenerativní praxi bude hovořit řada inspirativních řečníků z Česka i zahraničí.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Konference Živá krajina 2024
Konference Živá krajina 2024

Čas a místo

30. 1. 2024 9:00 – 17:00

Praha-Suchdol, Kamýcká 129, 165 00 Praha-Suchdol, Česko

O události

  • Hodnotné záštity a partnerství: I tentokrát konference získala podporu skvělých partnerů. Mezi záštitami nechybí ta od prezidenta České republiky Petra Pavla, Ministerstva životního prostředí a ministra zemědělství Marka Výborného.
  • Včasná vstupenka se slevou do konce listopadu: Na e-shopu www.konference-zivakrajina.cz jsou opět k dispozici vstupenky pro osobní i on-line účast. Pokud si navíc zajistíte svoji vstupenku včas, můžete trochu ušetřit. Do 30. listopadu nabízíme všechny kategorie vstupenek levněji - za "včasnou" ("early bird") cenu.
  • Nabitý hlavní i doprovodný program: Pestrý program přinese vědecké pohledy i sdílení zkušeností z praxe. Chybět nebude třeba debata nad možností ovlivnit přirozenou tvorbu dešťových srážek i otázky spojené s legislativou. Čeká nás mimo jiné křest, autogramiáda a zvýhodněný prodej nové publikace
  • Řečníci z Česka i zahraničí, vědci i zemědělci s regenerativní praxí: Mezi hlavní řečníky dne patří mezinárodně uznávaný agronom, konzultant a autor několika publikací o regenerativním hospodaření Dale Strickler (USA). Právě jeho knihu budeme společně křtít - poprvé v češtině vyjde jeho Manuál regenerativního zemědělství (The Complete Guide To Restoring Your Soil). Chybět ale nebude ani expertka na vodní cykly Elizabeth Heilman (USA) či z českých jmen například regenerativní hospodáři Erich Vodňanský (Statek Vodňanský), Rostislav Mátl (DVP Agro a.s.) či Sebastian Ehl.

Neváhejte a klikněte si pro své místo v sále či u on-line přenosu www.konference-zivakrajina.cz!

Za podpory: Asociace soukromého zemědělství, Spolek pro regenerativní zemědělství, Živá půda, Člověk v tísni, INCIEN - Český cirkulární hotspot, WWF ČR, Biopratex, Živá záhrada, Změna k lepšímu, Biskupství plzeňské.

Sdílet událost

bottom of page